Zebranie Zarządu Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Diecezji Sandomierskiej – 4 października 2017 [Relacja] – Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Sandomierskiej
środa, 29 maja, 2024

Więcej wyników...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Filter by Categories
Aktualności

Zebranie Zarządu Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Diecezji Sandomierskiej – 4 października 2017 [Relacja]

W dniu 04-10-2017r. w Sali Papieskiej Instytutu Teologicznego im. bł. Wincentego Kadłubka w Sandomierzu, odbyło się Zebranie Zarządu Głównego Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Diecezji Sandomierskiej.

W zebraniu uczestniczyli członkowie władz i organów stowarzyszenia, oraz przedstawiciele kilku  kół diecezjalnych. Zebraniu przewodniczył Prezes Krzysztof Szatan, a wśród omawianych tematów były zarówno sprawy bieżące, jak i plany działań na najbliższe miesiące. Wyzwaniem dla członków stowarzyszenia na najbliższe dni, będzie  przygotowanie sympozjum „Solidarni z Rodziną”. Sympozjum odbędzie się w dniu 18 Listopada 2018 roku, pod hasłem „Rodzina Silna Bogiem, Naród Silny Rodziną”.

Kolejną z omawianych spraw, były przygotowania do aktywnego uczestnictwa naszego stowarzyszenia, w nadchodzącym jubileuszu 200-lecia powołania Diecezji Sandomierskiej. Ustalono również datę walnego – sprawozdawczego zebrania członków Stowarzyszenia. Zebranie to odbędzie się w budynku Instytutu Teologicznego w Sandomierzu, w dniu 21 Października 2017 roku, a rozpocznie go  Msza Święta o godz. 9.00.

Spotkanie modlitwą i błogosławieństwem zakończył Ks. Tomasz Cuber. Zachęcamy wszystkich członków stowarzyszenia, do aktywnego udziału w nadchodzących wydarzeniach.