Spotkanie Noworoczne w Skopaniu Osiedlu – 6 stycznia 2018 [Relacja] – Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Sandomierskiej
środa, 29 maja, 2024

Więcej wyników...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Filter by Categories
Aktualności

Spotkanie Noworoczne w Skopaniu Osiedlu – 6 stycznia 2018 [Relacja]

Dnia 06.01.2018 r. w Uroczystość Trzech Króli odbyło się tradycyjne spotkanie noworoczne z Mieszkańcami Skopania Osiedla w Środowiskowym Domu Kultury w Skopaniu, zorganizowane przez Radę Osiedla i Stowarzyszenie Rodzin Katolickich.

Wśród wielu gości przybył na spotkanie poseł na Sejm RP p. Zbigniew Chmielowiec, radna Sejmiku Województwa Podkarpackiego p. Ewa Draus, Dyrektor Duszpasterstwa Małżeństw i Rodzin ks. dr Tomasz Cuber, Proboszcz Parafii ks. prałat Wiesław Gucwa, Prezes Stowarzyszenia Rodzin Katolickich p. Krzysztof Szatan.

Uroczystość uświetnił występ zespołu seniorek oraz grup dziecięcych ze Środowiskowego Domu Kultury wykonując przepięknie kolędy, w śpiew których włączyli się wszyscy uczestniczący w spotkaniu. Dzieląc się opłatkiem popłynęły do wszystkich serdeczne życzenia.

Podczas wystąpień zaproszeni gości tj. poseł na Sejm p. Zbigniew Chmielowiec, radna Sejmiku p. Ewa Draus, Burmistrz M. i G. Baranów Sandomierski, Przewodniczący Rady Osiedla p. Edward Rusin podziękowali za dobrą współpracę w minionym roku, przedstawili jednocześnie plany inwestycyjne na 2018 rok.

Dalsze świętowanie odbyło się przy udziale zespołu Clever z Mielca. Organizatorzy dziękują wszystkim Darczyńcom za pomoc w organizacji tegorocznego spotkania noworocznego w Skopaniu Osiedlu.