Spotkanie wolontariuszy Katolickiego Centrum Pomocy Rodzinie dekanatu Łagów w Baćkowicach – 16 marca 2018 – Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Sandomierskiej
sobota, 22 czerwca, 2024

Więcej wyników...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Filter by Categories
Aktualności

Spotkanie wolontariuszy Katolickiego Centrum Pomocy Rodzinie dekanatu Łagów w Baćkowicach – 16 marca 2018

16 marca 2018 w parafii pw. Św. Mikołaja w Baćkowicach odbyło się spotkanie wolontariuszy KCPR.

Spotkanie rozpoczęło się mszą święta koncelebrowaną przez ks. dr Tomasza Cubera, Dziekana Dekanatu Świętokrzyskiego ks. Krzysztofa Kozieła, wicedziekana ks. Jerzego Kubika i ks. Bartłomieja Wilka.

Po mszy odbyła się droga krzyżowa w której rozważano zagrożenia współczesnych małżeństw i rodzin. Następnie wolontariusze udali się na spotkanie formacyjne. Ks. dr Tomasz Cuber Diecezjalny duszpasterz rodzin powitał wszystkich zebranych, przypomniał po co powstały DCPR oraz jakie zadania stoją przed nimi. Podał przykłady działań jakie mogą podejmować wolontariusze KCPR w ramach swojej pracy, Następnie podał plan działań jakie będą realizowane w ramach Roku Jubileuszowego.

Następne spotkanie odbędzie się się 4.04. 2018 r. w parafii pw. Św. Michała Archanioła w Łagowie. Wolontariusze pozytywnie zmotywowani do pracy zakończyli spotkanie wspólną modlitwą.