Spotkanie KCPR w Ostrowcu Świętokrzyskim – 18 kwietnia 2018 [Relacja] – Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Sandomierskiej
środa, Lipiec 24, 2019

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Aktualności

Spotkanie KCPR w Ostrowcu Świętokrzyskim – 18 kwietnia 2018 [Relacja]

W dniu 18.04.2018r o godz.18.00 w parafii NMP Saletyńskiej na Piaskach w Ostrowcu Św. Odprawiona została uroczysta Msza Św. której przewodniczył i wygłosił homilię ks. dr Tomasz  Cuber dyrektor Katolickiego Centrum Pomocy Rodzinie.

Po Mszy Św. Odbyło się spotkanie integracyjne, w którym udział wzięli członkowie KCPR, Caritas, przedstawiciele wspólnoty Apostolstwa Rodziny Saletyńskiej, doradcy życia rodzinnego oraz ks. proboszcz Zbigniew Wiatrek.

Członkowie wspólnot i stowarzyszeń przedstawili świadectwa swojej działalności na rzecz pomocy osobom potrzebującym. Koordynator – sekcji medycznej  Kazimiera Uba złożyła relację z działalności sekcji medycznej za rok 2017.

Ks. dyrektor Tomasz Cuber zapoznał przedstawicieli wspólnot z wydarzeniami związanymi z obchodami roku rodziny w powiecie ostrowieckim, które odbędą się w najbliższym czasie w Ostrowcu Św.

Ks. dyrektor wyraził swoją wdzięczność i podziękowanie ks. prałatowi Zbigniewowi Wiatrkowi za szczególne zaangażowanie, organizowanie działalności i opiekę nad członkami KCPR. Spotkanie zakończyło się modlitwą i udzieleniem błogosławieństwa przez ks. dyrektora Tomasza Cubera.

 Koordynator KCPR Kazimiera Uba