Spotkanie KCPR w Ostrowcu Świętokrzyskim – 18 kwietnia 2018 [Relacja] – Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Sandomierskiej
wtorek, 16 kwietnia, 2024

Więcej wyników...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Filter by Categories
Aktualności

Spotkanie KCPR w Ostrowcu Świętokrzyskim – 18 kwietnia 2018 [Relacja]

W dniu 18.04.2018r o godz.18.00 w parafii NMP Saletyńskiej na Piaskach w Ostrowcu Św. Odprawiona została uroczysta Msza Św. której przewodniczył i wygłosił homilię ks. dr Tomasz  Cuber dyrektor Katolickiego Centrum Pomocy Rodzinie.

Po Mszy Św. Odbyło się spotkanie integracyjne, w którym udział wzięli członkowie KCPR, Caritas, przedstawiciele wspólnoty Apostolstwa Rodziny Saletyńskiej, doradcy życia rodzinnego oraz ks. proboszcz Zbigniew Wiatrek.

Członkowie wspólnot i stowarzyszeń przedstawili świadectwa swojej działalności na rzecz pomocy osobom potrzebującym. Koordynator – sekcji medycznej  Kazimiera Uba złożyła relację z działalności sekcji medycznej za rok 2017.

Ks. dyrektor Tomasz Cuber zapoznał przedstawicieli wspólnot z wydarzeniami związanymi z obchodami roku rodziny w powiecie ostrowieckim, które odbędą się w najbliższym czasie w Ostrowcu Św.

Ks. dyrektor wyraził swoją wdzięczność i podziękowanie ks. prałatowi Zbigniewowi Wiatrkowi za szczególne zaangażowanie, organizowanie działalności i opiekę nad członkami KCPR. Spotkanie zakończyło się modlitwą i udzieleniem błogosławieństwa przez ks. dyrektora Tomasza Cubera.

 Koordynator KCPR Kazimiera Uba