Spotkanie w Katolickim Centrum Pomocy Rodzinie w Szewnie – 12 grudnia 2018 [Relacja] – Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Sandomierskiej
poniedziałek, 26 lutego, 2024

Więcej wyników...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Filter by Categories
Aktualności

Spotkanie w Katolickim Centrum Pomocy Rodzinie w Szewnie – 12 grudnia 2018 [Relacja]

W środę 12.12 gościliśmy w naszej parafii ks. dr Tomasza Cubera – Dyrektora Wydziału Duszpasterstwa Rodzin z Kurii Diecezjalnej.

Po Mszy św. o godz. 16:30 odprawionej przez ks. Tomasza na plebani odbyło się spotkanie dla osób działających w Katolickim Centrum Pomocy Rodzinie w Szewnie. Była to okazja do podsumowania ostatniego roku działalności centrum. Uczestnicy chętnie dzielili się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami, które pozwoliły na ocenę obecnej sytuacji a także pomogły w planowaniu działań na przyszłość. Najważniejszym wnioskiem z dyskusji okazała się potrzeba dotarcia z informacją o działalności KCPR do jak największej liczby parafian w naszym dekanacie.

W każdej parafii Diecezji Sandomierskiej 30.XII.2018 r. w Niedzielę Świętej Rodziny z Nazaretu odbędzie się kampania informacyjna na temat tego w jakich sprawach można zgłaszać się do Katolickiego Centrum Pomocy Rodzinie i jaką pomoc można tam uzyskać.