Spotkanie opłatkowe Katolickiego Centrum Pomocy Rodzinie dekanatu Raniżów – 27 stycznia 2019 [Relacja] – Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Sandomierskiej
sobota, 22 czerwca, 2024

Więcej wyników...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Filter by Categories
Aktualności

Spotkanie opłatkowe Katolickiego Centrum Pomocy Rodzinie dekanatu Raniżów – 27 stycznia 2019 [Relacja]

W parafii Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła w Komorowie, 27 stycznia w niedzielne popołudnie, odbyło się spotkanie opłatkowe Katolickiego Centrum Pomocy Rodzinie dekanatu Raniżów.

Członkowie KCPR z dekanatu Raniżów zgromadzili się najpierw w kościele parafialnym na wspólnej modlitwie podczas mszy świętej której przewodniczył i Słowo Boże wygłosił Dyrektor Duszpasterstwa Małżeństw i Rodzin naszej diecezji ks. dr Tomasz Cuber. Mszę koncelebrował ks. Andrzej Cag – proboszcz miejscowej parafii.

Następnie, na zaproszenie księdza proboszcza, uczestnicy spotkania przeszli do plebanii. Powitania, modlitwa i śpiew poprzedziły dzielenie się opłatkiem i składanie sobie życzeń, wszystko to razem nadało spotkaniu niepowtarzalną, pełną ciepła atmosferę.

Pod przewodnictwem ks. dyrektora a zarazem w obecności Dekanalnego Duszpasterza Rodzin,  ks. Bogdana Piekuta, omówiono bieżące funkcjonowanie centrum i wymieniono się spostrzeżeniami z dotychczasowej działalności. Uzgodniono również kierunek dalszych działań mających na celu przedstawienie informacji o KCPR możliwie jak największej rzeszy ludzi tak aby każdy potrzebujący pomocy miał świadomość gdzie można się po nią zwrócić.