Dziesiątego listopada br. w Baranowie Sandomierskim odbył się Dekanalny Dzień Małżeński. Mszy św. o godz. 11.00 przewodniczył ks. Tomasz Cuber, dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Małżeństw i Rodzin w Sandomierzu.
Wygłosił on również kazanie nt. budowania relacji małżeńskiej oraz wpływu rodziców na wychowanie swoich dzieci. Eucharystia zakończyła się indywidualnym błogosławieństwem małżonków. Dalsza część uroczystości miała miejsce w Szkole Podstawowej, gdzie uczestnicy spotkania mogli wysłuchać konferencji pani Marii Kryszpin, diecezjalnej Doradczyni Rodzin.
Czytaj dalej: “Dzień Małżeński w Baranowie Sandomierskim” na diecezjasandomierska.pl

W parafii pw św. Salezego i św. Andrzeja Boboli w Gorzycach odbyła się pierwsza Randka Małżeńska.
27 października w Modliborzycach obchodzony był Dekanalny Dzień Małżeństw. Zorganizowany został przez woluntariuszy Centrum Pomocy Rodzinie we współpracy z dekanalnym duszpasterzem ks. Markiem Dankiem. W spotkaniu brało udział ponad 60 osób.
Jak każdego roku Doradcy Życia Rodziny Diecezji Sandomierskiej spotkali się na jesiennych rekolekcjach. Rekolekcje odbywały się w dniach 18-20 października 2019 roku, w Diecezjalnym Centrum Quo Vadis.
W parafii pw. św. Jana Gwalberta i św. Tekli w Stanach, 20 października odbył się Dekanalny Dzień Małżeństw zorganizowany przez Wydział Duszpasterstwa Rodzin i Małżeństw.