II edycja Boskich Randek dla katolickich singli – Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Sandomierskiej
wtorek, 16 kwietnia, 2024

Więcej wyników...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Filter by Categories
Aktualności

II edycja Boskich Randek dla katolickich singli

Spotkaj kogoś wyjątkowego, kto podobnie jak Ty marzy o założeniu szczęśliwej rodziny. Już pierwszego dnia wiosny daj sobie szansę na pojawienie się wiosny w Twoim życiu – zapraszają organizatorzy tzw. Boskich Randek, czyli inicjatywy Centrum Służby Rodzinie, przeznaczonej dla katolickich singli w wieku 30-40 lat, którzy szukają swojej drugiej połowy.

Wydarzenie odbędzie się 21 marca w Centrum Służby Rodzinie w Łodzi. Jest skierowane do osób, które mają minimum 30 lat, a nie ukończyły jeszcze 40. roku życia, są katolikami i bez przeszkód mogą zawrzeć sakramentalny związek małżeński. Uczestnicy wydarzenia wezmą udział w Mszy św. w intencji dobrego męża i dobrej żony, a następnie odbędą serię krótkich kilkuminutowych randek, podczas których będą mieli szansę spotkania ludzi o podobnych wartościach.

Pierwsza edycja Boskich Randek odbyła się w walentynkowy wieczór. Zainteresowanie wydarzeniem przeszło najśmielsze oczekiwania organizatorów. Chęć udziału w walentynkowej edycji Boskich Randek zgłosiło łącznie 400 osób. Wśród 40 osób, które wzięły udział w wydarzeniu, dominowali mieszkańcy Łodzi, ale były również osoby spoza Łodzi. Każdy z uczestników miał możliwość wskazania osób, z którymi chciałby kontynuować znajomość. Aż u 37 osób wskazania zgodziły się. Teraz przed uczestnikami pierwszej edycji 68 randek. W związku z ogromnym zainteresowaniem wydarzeniem, Centrum Służby Rodzinie będzie kontynuować Boskie Randki. Najbliższa edycja już 21 marca o godz. 18:00 w Centrum Służby Rodzinie przy ul. Broniewskiego 1a w Łodzi. Zgłoszenia są przyjmowane do 18 marca na adres rosiak@csr.org.pl.