Zakończenie roku posługi w poradnictwie rodzinnym – 15 czerwca 2019 [Relacja] – Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Sandomierskiej
czwartek, 30 maja, 2024

Więcej wyników...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Filter by Categories
Aktualności

Zakończenie roku posługi w poradnictwie rodzinnym – 15 czerwca 2019 [Relacja]

W dniu 15 czerwca w Instytucie Teologicznym w Sandomierzu miało miejsce zakończenie roku pracy w poradnictwie rodzinnym oraz zakończenie roku akademickiego dla studentów Studium Życia i Rodziny.

Mszy Św. o godz. 9.00 przewodniczył Ks. Tomasz Cuber Dyrektor Wydziału Małżeństw i Rodzin Diecezji Sandomierskiej. Podziękował doradcom za trud posługi w poradniach rodzinnych, studentom pogratulował ukończenia Studium i zachęcił do prowadzenia poradni rodzinnych. Wszystkich zachęcił do dawania świadectwa życia chrześcijańskiego na co dzień. Po zakończeniu Mszy Św. zostały wręczone dyplomy ukończenia studium 8 studentom. Dalsza część spotkania odbyła się w sali papieskiej przy kawie, ciastku i lodach. Pani Anna Adamska poprowadziła wykład na temat sposobu pomagania małżonkom i rodzinom w trudnych sytuacjach życiowych. Na zakończenie Ks. Tomasz udzielił kapłańskiego błogosławieństwa i życzył udanego wypoczynku.