Zakończenie roku posługi w poradnictwie rodzinnym – 15 czerwca 2019 [Relacja] – Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Sandomierskiej
środa, 29 marca, 2023

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Filter by Categories
Aktualności

Zakończenie roku posługi w poradnictwie rodzinnym – 15 czerwca 2019 [Relacja]

W dniu 15 czerwca w Instytucie Teologicznym w Sandomierzu miało miejsce zakończenie roku pracy w poradnictwie rodzinnym oraz zakończenie roku akademickiego dla studentów Studium Życia i Rodziny.

Mszy Św. o godz. 9.00 przewodniczył Ks. Tomasz Cuber Dyrektor Wydziału Małżeństw i Rodzin Diecezji Sandomierskiej. Podziękował doradcom za trud posługi w poradniach rodzinnych, studentom pogratulował ukończenia Studium i zachęcił do prowadzenia poradni rodzinnych. Wszystkich zachęcił do dawania świadectwa życia chrześcijańskiego na co dzień. Po zakończeniu Mszy Św. zostały wręczone dyplomy ukończenia studium 8 studentom. Dalsza część spotkania odbyła się w sali papieskiej przy kawie, ciastku i lodach. Pani Anna Adamska poprowadziła wykład na temat sposobu pomagania małżonkom i rodzinom w trudnych sytuacjach życiowych. Na zakończenie Ks. Tomasz udzielił kapłańskiego błogosławieństwa i życzył udanego wypoczynku.